Bizim Hikayelerimiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Açıklama

Bir Açıklama Empty Bir Açıklama

Mesaj tarafından masalcı 30th Ağustos 2008, 04:15

Arkadaşlar,öncelikle hoşgeldiniz. Bu forumu açmayı uzun zamandır istiyorduk Duygu'yla. Bizi heyecanlandıran bir düşünceydi sonunda gerçekleşti. Ben çok mutluyum,eminim arkadaşım da öyledir. Tabi ki siz üyelerimizin de mutlu olmasını istiyorum,amacım herkesin keyifli vakit geçirmesini sağlamak. Onun için bir problem olduğunda çekinmeden bana ulaşabilirsiniz.

Devam ediyorum,neden bu forumu açtınız da diğer yerlerde yayımlamaya devam etmediniz derseniz eğer şunu söyleyebilirim: Tabi ki dışarıya ekleyeceğim hikayelerim de olacak,ortak hikayelerimizde ayriz'le ortak hareket edeceğiz,gerçi ben kendi hikayelerimde de ona sorarak başına ekşimek dileğindeyim. Her neyse,yine de şunu söyleyebilirim ki buraya beş yeni konu eklediysem dışarıda bir tane olacak,şu an o fikirdeyim. İnsan kendi açtığı yerde daha rahat oluyor,ben normalde vaktim olduğunda sık yazan biriyimdir,bunu dışarıya eklemeye çekinirim belki, ama burada olunca öyle olacağını zannetmiyorum. Yani uzun lafın kısası,burada daha fazla ayriz,daha fazla masalcı ve daha fazla ayriz-masalcı okuyabilirsiniz. Ayriz de benimle aynı fikirde,o da kendi forumunda daha rahat hareket edeceğini düşünüyor. Okuyacak kişilere de bu rahatlık yansıyacaktır elbette,katı kurallar olmadan dileklerinizi iletebileceksiniz çünkü. Bu kadar geliyor aklıma şu anda,onun için hepinize keyifli forumlar diyerek bitiriyorum sözümü.

masalcı
Admin

http://bizimhikayelerimiz.yetkinforum.com