Bizim Hikayelerimiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben Kimim?(Ayriz)

Ben Kimim?(Ayriz) Empty Ben Kimim?(Ayriz)

Mesaj tarafından ayriz 30th Ağustos 2008, 14:50

Merhabalar arkadaşlar, öncelikle hikayelerimizi bir çatı altında topladığımız forumumuza hoşgeldiniz diyerek başlıyorum sözlerime. Ben, Duygu yani diğer ortak da ben oluyorum Smile Genel olarak kendimden bahsedecek olursam 20 yaşındayım.Kitap okumaktan, müzük dinlemekten çok hoşlanırım.Her türlü romanı okumayı çok severim ama tarihi romanlara karşı ilgim birazcık daha fazladır. Smile Fantastik kurgu olarak sadece "Harry Potter" okudum bugüne kadar.Bir yıldır da yani internet ile tanıştığımdan beridir de hayran hikayeleri okumaya başladım.Sonra bir gün bu iş o kadar hoşuma gitmeye başladı ki kendimi birdenbire hayran hikayesi kurgularken, düşünürken yakaladım. Very Happy Açıkçası severek okuduğum bir kitabın karakterlerine istediğim gibi yön vermek bana çok çekici geldi.Neyse efendim bu şekilde benimde hayran hikayesi yazma maceramı öğrenmiş oldunuz:)

Genel olarak uyumlu bir insanımdır.Arkadaşlarımla vakit geçirmekten çok hoşlanırım.Başladığım bir işi yarım bırakmak asla bana göre değildir.Ne olursa olsun başladığım bir işi asla yarım bırakmam.Bir şeyler yazmak, yazmaya çalışmak hayatımın sonuna kadar yapmak istediğim bir şey umarım başarabilirim.Harry Potter hayranlığım sadece kitapları ile sınırlıdır.Filmlerini tabi ki de izliyorum ama yani çekmeseler benim için dünyanın sonu gelmez(Hatta çok mutlu bile olabilirim.Güzelim kitabı kırpıp kırpıp ne hale soktuklarınıı görünce No ) Hımm başka başka, vejeteryanımdır.Vejeteryan olmam hakkında çok şey söyleyebilirim aslında ama sedece böyle bir yaşam tarzı bana en uygun olanı diyerek geçiyorum:) Aynı zamanda evcimen biryimdir ve evde yalnız başıma kalıp vakit geçirmekten çok hoşlanırım. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.Ama hakkımda öğrenmek istediğiniz şeyler olursa sorabilirsiniz.Memnuniyetle cevaplamaya çalışırım:)

Son olarak forumumuza hoşgeldiniz ve keyifli okumalar.

ayriz
ayriz
Admin

http://bizimhikayelerimiz.yetkinforum.com/

- Similar topics