Bizim Hikayelerimiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben Kimim? (Masalcı)

Ben Kimim? (Masalcı) Empty Ben Kimim? (Masalcı)

Mesaj tarafından masalcı 30th Ağustos 2008, 04:44

Merhabalar arkadaşlar,öncelikle hepinize keyifli forumlar. Ben Begüm,ortaklardan biri yani Smile Hikayelerimizi topladığımız bu foruma hoş geldiniz,daha önce de söylemiştim,bir problem olduğunda çekinmeden bana iletebilirsiniz. Bunun dışında forum düzeniyle ilgili olsun hikayelerle ilgili olsun belirtmek istediğiniz bir şey olduğunda da memnuniyetle dinleyebilirim.

Adımı söyledim,Begüm. Şu an 17 yaşındayım,lise sona geçtim. Biraz inatçıyımdır,ama genelde herkese iyi niyetle yaklaşırım yani aramızda bir problem çıkacağını düşünmüyorum. Söylememe gerek var mı bilmiyorum ama kitap okumayı çok severim,özellikle tarih ve araştırma kitapları son ilgi alanım. Fantastik kurguları pek sevdiğimi söyleyemem,bir Harry Potter'ları okudum ki başladığımda ilkokuldaydım,zaman ne hızlı geçiyor yahu. Neyse,bir de en son Alacakaranlık'ı okudum,Ezgi sayesinde. Tüm kitapçılarda aradım yok,devam kitapları zaten hiç yok,Türkçe'yi geçtim,İngilizce olsa da olurdu,yakın zamanda gelir umarım. "Ee,peki fantastik kurguyu sevmiyorum diyorsun ama Harry Potter fanfictionları yazıyorsun,neden?" derseniz aslında tam nedenini bilmiyorum. Garip değil mi? J.K.R'ın işlemediği çiftleri işlemek hoşuma gitti sanırım,kendi düşüncelerimi de katmak istedim. Ama Harry Potter karakterleri de,olayları da işlemesi ilginç olan konular,dolayısıyla bir cesaret başladım.

Bu konuda söylemem gereken fazla bir şey var mı bilmiyorum,merak edilen şeyler olursa sorabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.

masalcı
Admin

http://bizimhikayelerimiz.yetkinforum.com

- Similar topics